top of page
IMG_2729.JPG

لیست‌های مزرعه

YFF2022_map_Passport_locates.png
Image-empty-state.png

فروشگاه مزرعه داران واقع در خیابان 19ام

2931 - 19th Avenue, Markham

905-887-8954 ext. 2

میوه‌ها و سبزیجات محلی شامل توت فرنگی، گوجه فرنگی، کنگر فرنگی، بروکلی، گل کلم، کلم، بادمجان، انواع فلفل، کدو، و یک مرکز باغ. مفتخریم که این خدمت را از ماه می تا نوامبر برای هر هفت روز هفته به جامعه خود ارائه دهیم. برای اطلاع از ساعات فعالیت ما به وبسایت wethefresh.ca مراجعه نمایید.

ہدایات
Image-empty-state.png

محصولات خوش طعم و دلپذیر

4346 Jesse Thomson Road, Stouffville

416-896-1515

تمام عسل‌های ما از زنبورستان‌های ما واقع در Stouffville تامین می‌شوند. اصلالت دراماتیک یونانی ما موجب شده تا برای تولید عسل اشتیاق فراوانی داشته باشیم. زنبورداران ما به دانش از سه نسل از تولید کنندگان عسل برای تولید طبیعی‌ترین عسل تکیه می‌کنند. در تمام سال، هفت روز هفته باز است. امکان خرید آنلاین فراهم است. دوشنبه تا جمعه 9 صبح تا 5 بعد از ظهر شنبه، 12 ظهر تا 5 بعد از ظهر یکشنبه، 9 صبح تا 3 بعد از ظهر

ہدایات
Image-empty-state.png

شراب سازی CIRCLING HAWK HONEY & RIDGE MEADERY

13433 Leslie Street, Richmond Hill

289-809-4360

فروش عسل تازه، شانه عسل، گرده، شهد آب، شراب میوه، چیزکیک و شیشه‌های هدیه شخصی. تمام سال هر روز از 9 صبح تا غروب باز است. کارت‌های اعتباری اصلی و پول نقد پذیرفته می‌شود یا برای تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه، آن‌ها را به صورت آنلاین سفارش دهید. برای تحویل گرفتن کالا و محصولات سفارش داده شده، زنگ را به صدا در آورید.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه سی‌اس‌ای کوپرز

266 Ashworth Road, Zephyr

905-830-4521

برنامه CSA (کشاورزی حمایت شده توسط جامعه) در تمام سال؛ 10 جریب مزرعه ذرت با کدو تنبل چیده شده توسط مشتری. فروشگاه مزرعه پنج شنبه تا یکشنبه ژوئن تا اکتبر و هر شنبه از نوامبر تا می باز است.برای اطلاع از رویدادها و ساعات فصلی به وب‌سایت مراجعه کنید.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه خانوادگی هالت‌روپ

23091 Woodbine Avenue, Keswick

905-252-5083

فروش ذرت، گوجه فرنگی، کدو تنبل، کدو مسما درب مزرعه.از نیمه جولای تا نیمه نوامبر باز است. ساعات تابستان: دوشنبه تا جمعه، 10 صبح تا 7 بعد از ظهر. شنبه، 9 صبح تا 7 بعد از ظهر. یکشنبه تعطیل است.ساعات پاییز (پس از روز کارگر): دوشنبه تا جمعه، 10 صبح تا غروب، شنبه 9 صبح تا غروب، یکشنبه تعطیل است.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه هواردز

19301 2nd Concession, East Gwillimbury

905-836-6882

فروش گوشت‌های بدون هورمون و آنتی‌بیوتیک (گوشت خوک و گوشت گوساله حلال، گوشت بره و مرغ)، شربت افرا، عسل، انواع پنیر، تخم مرغ، گل آفتابگردان، کدو تنبل و کدوی قلیایی. 7 روز هفته، از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه King Cole Ducks

15351 Warden Avenue, Stouffville

905-836-9461 ext. 200

اردک و محصولات اردک تازه شامل محصولات آماده طبخ و آماده سرو. تمام محصولات طبیعی، تغذیه شده با غلات، بدون آنتی‌بیوتیک و بدون گلوتن هستند. 7 روز هفته، از 9 صبح تا 4 بعد از ظهر. برای تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه، محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه خانوادگی NIEMI

18463 Highway 48, Mount Albert

289-716-4586

اداره کردن مزرعه خانوادگی با فروش گیاهان چند ساله، گیاهان، درختان، بوته‌ها، گل‌های تازه چیده شده، سبزیجات، پخت و نان‌های تازه درب مزرعه. بازار روستایی کریسمس (Christmas Village Market) همراه با سرو آب سیب و شکلات داغ همراه با آتش بازی، حیوانات کوچک، درخت‌های کریسمس، واگن سواری و بازدید از بابانوئل.از 1 می تا 24 دسامبر باز است. برای اطلاع از ساعات ارائه خدمات به وب‌سایت مراجعه کنید. برای تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه، محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه پروویدنس هیل

7770 - 16th Sideroad, King Township

تمام سبزیجات، گیاهان، جوانه‌ها، قارچ‌های طبیعی و گل‌ها با استفاده از رویه‌های کشاورزی احیا کننده. اقلام آبدارخانه، گوشت گوساله از گوساله تغذیه شده با علف / گوساله بالغ، ماهی با روش پرورش پایدار، برنج وحشی، شربت افرا، محصولات مراقبت از پوست طبیعی و غیره. عضویت CSA موجود است. فروش گیاه دارویی و سبزیجات برای باغ شما در بهار. برای انتخاب و پیش سفارش به وب‌سایت مراجعه کنید. پنج شنبه / جمعه از 4 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر، شنبه از 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر از ماه می تا پایان فصل باز است. بازار Aurora Farmers Market شنبه از 8 صبح تا 1 بعد از ظهر. می تا اکتبر

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه خانوادگی رز

17569 Centre Street, Mount Albert

905-473-3574

ما Yukon Gold و سیب زمینی سفید، ذرت شیرین، توت فرنگی، کدو تنبل، محصولات گوشتی Leadbetter، عسل، پنیر، شربت افرا، پای‌های خانگی و پای‌های گوشت می‌فروشیم. محوطه بازی سرپوشیده یا تعطیلات آخر هفته. از ماه می تا اکتبر باز است. هفت روز هفته، از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر. واگن Chip جمعه تا یکشنبه و دوشنبه‌های تعطیل باز است.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه شارون کریک

18805 2nd Concession, East Gwillimbury

905-758-7856

مزرعه کشت دائمی (پرماکالچر) گواهی شده ارگانیک: ریواس، هسکاپ، مویز سیاه، مویز قرمز، انگور فرنگی، انگور سفره‌ای، آلو گیلاسی، گلابی آسیایی، گلابی اروپایی، تمشک سیاه، سنجد تلخ، گوجی، سبزی آسیایی، گیاهان دارویی، خیار، گوجه فرنگی، لوبیا و سیر. تخم مرغ، تخم اردک و بلدرچین آزادچر و چمنزارچر. محصولات پشم (نمد، پشم گوسفند، فتیله پنبه، نخ تابیده)، عسل. آوریل تا نوامبر، شنبه‌ها از 10 صبح تا 2 بعد از ظهر باز است. برای تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه، محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

ہدایات
Image-empty-state.png

عسل استیتس

244 Ashworth Road, Zephyr

905-473-3401

زنبورداران به مدت بیش از 25 سال که محصولات محلی خالص می‌فروشند. عسل ما در انواع گل وحشی، گندم سیاه، دارچین، بلوبری، وتمشک موجود است. ما همچنین گرده زنبور، موم عسل، شمع، کرم پوست، صابون، بره موم، ژل رویال و شانه عسل داریم. در تمام سال باز است. لطفاً برای اطلاع از ساعات فعالیت به‌روزرسانی شده فروشگاه به وب‌سایت ما مراجعه کنید. خدمات تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه و تحویل سفارشات در محل به شما فراهم است.

ہدایات
Image-empty-state.png

فرآورده‌های گوشتی ارگانیک AE

19619 McCowan Road, Mount Albert

905-955-5749

فراورده‌های گوشتی ارگانیک AE یک مزرعه خانوادگی است که به تولید بره، گوساله، خوک، مرغ و بوقلمون که با بهترین مواد غذایی تغذیه شده‌اند، افتخار می‌کند. تغذیه سالم دام‌ها، با چریدن این حیوانات در چمنزارهای بزرگ حاصل می‌شود. ما در پرورش دادن حیوانات خود از آنتی‌بیوتیک‌ها، استروئیدها یا هورمون‌ها استفاده نمی‌کنیم. اولویت اصلی ما سلامتی حیوانات ماست. در تمام سال باز است. برای اطلاع از ساعت‌های فعالیت از قبل تماس بگیرید. امکان تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه و تحویل محلی برای افرادی که در قرنطینه هستند. با شماره 905-955-5749 تماس بگیرید

ہدایات
Image-empty-state.png

مرکز باغ BLACK FOREST

15445 Keele Street, King City

905-727-4349

ما از سال 1986 خدمتگزار شما در منطقه یورک بوده‌ایم و این خانواده از اینکه به شما کمک کنند و مشاوران خوبی برای شما باشند خوشحال هستند. زمانی که صحبت از نیازهای شما به محصولات کشاورزی باشد، ما بهترین و شماره یک شما برای مراجعه کردن هستیم. خاک‌ها، گیاهان چند ساله، سبدها، درختان و مجموعه گسترده‌ای از گیاهان میوه‌ای و سبزیجات ارقام بومی و غیر ارگانیسم‌های تغییر یافته ژنتیکی. در تمام سال باز است. 7 روز هفته. برای اطلاع از ساعات بازگشایی فصلی به وب‌سایت مراجعه کنید. امکان خرید فروشگاهی، تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه و سفارش آنلاین

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه CLEARWATER

1614 Metro Road North, Willow Beach

705-242-9300

کشاورزان جوان کشاورزی احیا کننده را یادگرفته و سبزیجات محلی تازه را از طریق سبد غذا و یک استند مزرعه در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. یادگیری آنلاین جدید (در طول بیماری همه‌گیر جایگزین فعالیت‌های حضوری می‌شود) برای خانواده‌ها جهت کشف ارتباط‌های خود با طبیعت، زمین و آب در www.clearwaterkids.org. فروش و عرضه مستقیم محصولات در غرفه‌ها برای عموم مردم باز است: شنبه‌ها از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر.از 22 می 2021 آغاز شده تا 4 سپتامبر ادامه دارد. لطفاً فاصله گذاری اجتماعی را در محل رعایت کنید و در محوطه‌های تعیین شده بمانید.

ہدایات
Image-empty-state.png

سبزیجات تازه در 60 آیلین

60 Aileen Avenue, Newmarket ON L3Y4V9

416-729-0565

فروش سبزیجات تازه، که اکثراً روز قبل یا همان روز چیده شده‌اند، درب مزرعه. برخی از اقلام ممکن است زمانی که شما حضور دارید به صورت دستی چیده شوند! از این تازه‌تر امکان ندارد!. از ژوئن تا شب شکرگزاری باز است. چهارشنبه تا جمعه، 10 صبح تا 6 بعد از ظهر، شنبه از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر، یکشنبه از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر. کارت پرداخت (بدهی)/اعتباری/پول نقد/انتقال الکترونیکی پذیرفته می شود. برای تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه، محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید، فروش درب مزرعه.

ہدایات
Image-empty-state.png

تخم مرغ‌های مزرعه خانگی

983 Graham Sideroad, Newmarket

905-775-2106

تخم مرغ، عسل، شربت افرا، پنیر، گوشت، و اقلام هلندی. ایستگاه درجه‌بندی تخم مرغ ثبت شده. تخم مرغ سفید و قهوه‌ای (کلاسیک، آزادچر، تغذیه شده در علفزار، ارگانیک و امگا)، تخم اردک و تخم بلدرچین. در تمام سال باز است. دوشنبه تا جمعه، 8 صبح تا 5:30 بعد از ظهر. شنبه، 8 صبح تا 2:30 بعد از ظهر. یکشنبه تعطیل است. تحویل بدون تماس/در کنار خیابان موجود است. قوانین فاصله گذاری اجتماعی در فروشگاه رعایت می‌شوند.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه هوچینگز

8923 Morning Glory Road, Pefferlaw

905-955-2389

خانواده مزرعه را با فروش تخم مرغ تازه مزرعه‌ای، مرغ، گوشت بره، گوشت خوک، سبزیجات فصلی، توپ‌های نرم کننده لباس و صابون نمدی اداره می‌کنند. 7 روز هفته، برای اطلاع از ساعات فصلی به وب‌سایت مراجعه کنید. تحویل بدون تماس، سفارش از طریق پیام متنی.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه خانوادگی مارکوس

365 King Street, King Township

289-552-3526

مزرعه خانوادگی نسل سوم، در حال حاضر 100 جریب در خاک غنی از ویتامین با کیفیت ممتاز در Holland Marsh کشاورزی می‌کند. ما متعهد به عرضه محصولات با کیفیت و ممتاز به جامعه خود هستیم. ارائه برنامه فصلی Harvest Box Program با محصولات کشاورزی تازه انتاریو، یک برنامه تحویل یک روزه در تمام سال، و بازار کشاورز (Framer’s Market) ما همراه با مجموعه بزرگی از سبزیجات، میوه‌ها، لبنیات، گوشت، کالاهای پخته شده و غیره. رویدادها و فعالیت‌های مزرعه در تمام طول سال انجام می‌شوند!

ہدایات
Image-empty-state.png

باغ میوه مزارع کاج (باغ میوه پاین فارمز)

2700 - 16th Sideroad, King City

905-833-5459

فروش سیب و محصولات محلی تازه درب مزرعه. نانوایی، غذا و نوشیدنی‌های بیرون بر. غذاهای خانگی منجمد، سوپ و پای سبزیجات یا گوشت. عسل، شربت سیب، هدایا، شربت افرا، کدو تنبل، تورها، درخت‌های کریسمس و سبزه. برداشت سیب توسط مشتری در فصل محصول. در تمام سال باز است. برای اطلاع از منوها و ساعات فعالیت به وب‌سایت مراجعه کنید. برای تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه و پرداخت بدون تماس و محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

ہدایات
Image-empty-state.png

بازار مزرعه ریسورز

10825 Ninth Line, Markham, ON L6B 1A8

905 640 4568

بازار Reesor’s Farm Market محل اصلی مراجعه برای توت فرنگی، (چیده شده و چیدن توسط خود مشتری) همچنین ذرت شیرین و پخت تازه از 1985 بوده است. ما در غذاهایی که پرورش داده و تهیه می‌کنیم متخصص هستیم و همچنین محصولات بسیار خوبی از سایر تولیدکنندگان انتاریو را عرضه می‌کنیم. برای هر چیز که نیاز دارید بدانید به وب‌سایت ما مراجعه کنید. بازار (The Market) از پنج شنبه دوم در ژوئن تا 31 اکتبر، دوشنبه تا شنبه از 9 صبح تا 6:30 بعد از ظهر باز است. یکشنبه‌ها تعطیل است. Reesor’s .....پرورش دادن و تهیه غذای خوب!

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه راند دی بند

16225 Jane Street, Kettleby

905-727-0023

ما یک مزرعه خانوادگی در حال کار هستیم، از 1986 بوقلمون پرورش داده و میوه و سبزیجات کشت می‌کنیم. RTBF دارای یک بازار در مزرعه و یک برنامه CSA فصلی، همراه با تحویل در مزرعه یا تحویل [درب منزل] است. در RTBF، ما دارای فعالیت ها برای کودکان، حیوانات مزرعه، و واگن سواری هستیم. از ماه می تا اکتبر سه شنبه تا جمعه، از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است. یک‌شنبه، از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر. یکشنبه تعطیل است. ساعات زمستان: پنج شنبه و جمعه از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر، شنبه از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز است. در تعطیلات منتخب باز است.

ہدایات
Image-empty-state.png

بازار مزرعه شارون ارچارد

18359 Woodbine Avenue, Sharon

905-252-0556

در بازار مزرعه ما، ما سیب تازه چیده شده، آب سیب، کره سیب، سس سیب، عسل و کدو مسمای ارگانیک، چغندر و سیر می‌فروشیم، که ما آنها را در مزرعه خانوادگی خودمان پرورش می‌دهیم. سپتامبر تا نوامبر باز است. لطفاً برای جزئیات به وب‌سایت مراجعه کنید.

ہدایات
Image-empty-state.png

بازار مزرعه استرابری کریک

17471 Woodbine Ave, Newmarket Entrance off of Davis Drive

905-868-9996

در فصل محصول، توت فرنگی، نخود، تمشک و لوبیا چیده شده توسط مشتری. ما میوه‌های پرورش یافته به شکل محلی، ذرت شیرین، سبزیجات و پخت تازه ارائه می‌کنیم. از نیمه ژوئن تا 31 اکتبر باز است. دوشنبه تا شنبه، 9 صبح تا 6 بعد از ظهر.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه APPLEWOOD

12416 McCowan Road, Stouffville

905-640-5357

مزرعه اپل‌وود جایی است که می‌توانید تمام روز را به چیدن سیب و توت فرنگی مشغول باشید. تلاش ما این است که برای شما و خانواده شما این امکان را فراهم کنیم که در یک تجربه‌ واقعی کشاورزی شرکت کنید. در این بازدید شما می‌توانید میوه‌های خود را بچینید، سوار واگن شوید، کدو تبل بچینید (پاییز)، از هزارتوهای ذرت (پاییز) دیدن کنید و موارد دیگر را تجربه کنید. برای چیدن توت فرنگی نیمه ژوئن تا نیمه جولای (متغیر است) باز است. برای چیدن سیب و کدو تنبل سپتامبر تا نیمه اکتبر باز است. ما را در اینستاگرام و فیس‌بوک دنبال کنید @applewoodfarmstouffville

ہدایات
Image-empty-state.png

مزارع BROOKS

122 Ashworth Road, Mount Albert

905-473-3246

بازار مزرعه، نانوایی و کافه با ویژگی برداشت توسط مشتری، جشن‌های تولد و تورهای آموزشی. شکر افرا، فستیوال نورافشانی کریسمس، پاییز، تابستان و عید پاک. در تمام طول سال باز است. ساعات بسته به فصل تغییر می‌کند. برای اطلاعات بیشتر لطفاً به وب‌سایت مراجعه کنید. برای تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه، محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

ہدایات
Image-empty-state.png

گل‌های CLOVERHILL

2554 Old Homestead Road, Georgina

647-407-0752

فروش دسته گل‌های تازه، گیاهان، گوجه فرنگی، عسل، محصولات حمام دست ساز و هدایا درب مزرعه. کارگاه‌های طراحی گل در تمام تابستان. از ژوئن تا سپتامبر باز است. برای اطلاع از ساعات فعالیت به وب‌سایت cloverhillflowers.ca مراجعه نمایید. برای تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه، محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. ما را در اینستاگرام و فیس‌بوک دنبال کنید: @cloverhillflowers

ہدایات
Image-empty-state.png

شراب سازی هولند مارش (مرداب هولند)

18270 Keele Street, Newmarket

905-775-4924

با قرار داشتن در جامعه کشاورزی گرمسیری برتر کانادا معروف به Holland Marsh (مرداب هولند) – خانواده نرسیسیان تلاش می‌کند سنت شراب سازی Old-World (دنیای قدیم) را با نمایش New-World (دنیای جدید) به شکل هماهنگ تلفیق کند. شراب سازی‌های Holland Marsh برای شراب‌های برنده جایزه خود و فضاهای محل برگزاری، تورها و مزه‌های ارتقاء یافته و همچنین حمایت از تمام چیزهای محلی معروف است.

ہدایات
Image-empty-state.png

باغستان خانگی

3961 Old Homestead Road, Sutton

905-722-5325

سیب، توت فرنگی و تمشک، تازه چیده شده و چیده شده توسط مشتری. آب سیب، انواع مربا، شربت افرا، از Scratch Baking، مارچوبه، ذرت و کدو تنبل. محوطه بازی رایگان برای بچه‌ها. از می تا دسامبر باز است. لطفاً برای جزئیات به وب‌سایت مراجعه کنید. برای تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه، محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

ہدایات
Image-empty-state.png

باغ گرمسیری جودیز

7297 Reesor Road, Markham

905-201-8624

سبزیجات گرمسیری و محصول بازار مزرعه خربزه تلخ، بامیه، مولوکیا (اسفناج مصری)، اسفناج مالابار، کدوی خوراکی، گوجه فرنگی، فلفل (تند و شیرین)، بادمجان، کالالو، واتر گرین، خربزه زمستانی، هندوانه، انواع لوبیا، کدوی قلیایی خوراکی، برگ ترش (گونگورا)، کدو تنبل و تزئین جشن هالووین را شخصا بچینید و برداشت کنید. از آگوست تا اکتبر باز است. 7 روز هفته. آگوست، 8 صبح تا 8 بعد از ظهر. سپتامبر، 9 صبح تا 8 بعد از ظهر. اکتبر، 9 صبح تا 6 بعد از ظهر.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه دره میل

12740 Mill Road, King City

905-859-0271

ما یک مزرعه متنوع محصولات نقدی هستیم که همچنین شربت افرا ، ترشیجات و مواد غذایی کنسرو شده و غذای مخصوص تابستان خود را ارائه می دهیم - ذرت شیرین! سایر سبزیجات خوشمزه موجود ، از جمله کدو تنبل و کدو سبز در پاییز. هر آنچه می فروشیم توسط خود ما در سایت تولید و تولید می شود. غرفه تولید از اول جولای تا اول نوامبر 8:00 صبح تا غروب آفتاب باز است. با قرار ملاقات در خارج از این زمان ها و در طول زمستان / بهار.

ہدایات
Image-empty-state.png

شربت افرا و عسل برند PIONEER

5815 - 15th Sideroad, Nobleton

416-807-2253

در سرچشمه‌های رودخانه هامبر ریور (Humber River) در بالای رشته تپه‌های Oak Ridges Moraine. Pioneer Honey محصولات زنبورستان انتاریوی 100% [خالص]، عسل، گرده، موم عسل، بره موم و محصولات مراقبت از پوست تولید می‌کند. از ویترین بزرگ ما دیدن کنید سپس در مسیرهای پیاده‌روی زیبای ما قدم بزنید، از کمی هوای تازه لذت ببرید. در تمام طول سال در ایام هفته از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر و در آخر هفته از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر باز است. امکان تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه و خرید آنلاین فراهم است.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزارع روبینتاید

2720 King-Vaughan Road, Vaughan

647-988-2720

توت فرنگی، تمشک، نخود، لوبیا، سیب زمینی، گوجه گیلاسی، کدو سبز، چغندر، کلم پیچ، چارد سوئیسی، کاهو و سایر سبزیجات از قبل چیده شده یا چیدن توسط مشتری. ماه‌های پاییز شامل یک قطعه زمین کدو تنبل/کدو مسما و مزرعه ذرت است. از نیمه ژوئن تا 31 اکتبر باز است. ***برای به‌روزرسانی‌های محصول و ساعات فصلی از قبل تماس بگیرید.*** 647-988-2720

ہدایات
Image-empty-state.png

مرکز باغ و مزرعه سندیز

4283 King-Vaughan Road, Woodbridge

647-205-4388

ما گل‌ها و گیاهان سبزی متنوعی را در بهار عرضه می‌کنیم و از ژوئن تا نوامبر میوه‌ها و سبزیجات تازه کشت می‌کنیم. برای اطلاع از ساعات کاری به وب‌سایت مراجعه کنید.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزارع خانواد سیمپسون

15152 Highway 48, Stouffville

905-640-2657

ما یک مزرعه خانوادگی هستیم که برای هفت نسل در این حرفه مشغول کار هستیم. مزرعه ما عسل، سیب زمینی، پیاز، چغندر، سیب و انواع سبزیجات فصلی را می‌فروشد. ما در طول تابستان یک Farm Box 16 هفته‌ای را ارائه می‌کنیم (برای تمام جزئیات به وب‌سایت ما مراجعه کنید). ما همچنین سیب زمینی و پیاز را مستقیم به رستوران‌ها و عمده فروشان در تمام منطقه یورک و فراتر از آن فروخته و تحویل می‌دهیم. برای اطلاع از ساعات فعالیت مزرعه ما به وب‌سایت مراجعه کنید. در تمام سال باز است. برای تحویل دادن محصولات سفارش داده شده در داخل خودرو شما، توسط کارکنان فروشگاه، محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

ہدایات
Image-empty-state.png

مزرعه سیب زمینی تامپسون

19228 McCowan Road, Mount Albert

905-473-3460

مزرعه خانوادگی فروش سیب زمینی و ذرت شیرین درب مزرعه را ارائه می‌کند. تحویل‌های عمده فروشی موجود است. در تمام سال باز است. خرید بدون تماس در مزرعه.

ہدایات
Farm Listing
FarmersMarkets
Image-empty-state.png

نمایشگاه صنایع دستی و بازار آرورا فارمرز

Town Park in Aurora

theaurorafarmersmarket.com

هر شنبه باز است که از 7 می تا 29 اکتبر باز است. ساعات کار 8:00 صبح تا 1:00 ب.ظ.

Image-empty-state.png

بازار کشاورزان مین استریت مارخام
بازار کشاورزان خیابان اصلی MARKHAM

132 Robinson Street, Markham

mainstreetmarkham.com

بازار کشاورزان مارکهام خیابان اصلی روزهای شنبه –بارانی یا آفتابی- از 9 صبح تا 1 ب.ظ، در بازه 7 می تا 8 اکتبر باز است. از محصولات مرغوب محلی، تازه و دست‌ساز، موسیقی زنده هفتگی، فعالیت‌هایی برای همه اعضای خانواده و برنامه‌های مهیج لذت ببرید! این بازار در امتداد خیابان رابینسون بین خیابان اصلی و خیابان Water (در تقاطع مارکهام خیابان اصلی و خیابان رابینسون) قرار دارد.

Image-empty-state.png

بازار کشاورزان STOUFFVILLE

19 Civic Avenue, Downtown Stouffville

L4A.ca

این بازار که در خیابان اصلی در منطقه تاریخی Downtown Stouffville واقع است، محلی برای خرید محصولات تازه مزرعه، غذاهای پخته شده، صنایع دستی هنری و اقلام آماده خوردن است. از 20 می تا 8 اکتبر باز است. شنبه‌ها، از 9:00 صبح تا 2:00 ب.ظ.

Image-empty-state.png

بازار کشاورزان گویلیم‌بری شرقی (EAST GWILLIMBURY FARMERS)

Civic Square, 19000 Leslie Street, Sharon

eastgwillimbury.ca/Things_To_Do/Town_Events/East_Gwillimbury_Farmers__Market.htm

در بازار هفتگی کشاورزان شهر گیلیمبری شرقی (EG) حضور یابید و با خرید میوه، سبزیجات، گیاهان چندساله، تخم‌مرغ، گوشت، پنیر، محصولات نانی، عسل، صابون و دیگر محصولات محلی از کسب‌وکارهای محلی ما حمایت کنید. بازار کشاورزان EG، با حداقل تماس، محلی مناسب برای هواخوری، ضمن حفظ سلامت، است. پنج‌شنبه‌ها باز است، از 19 می تا 6 اکتبر ساعت 2 بعدازظهر تا 7 بعدازظهر شروع می‌شود.

Image-empty-state.png

بازار کشاورزان MOUNT ALBERT

18463 Highway 48, Mount Albert

با فروشندگان و کشاورزان محلی دیدار کنید و سبزیجات خانگی ارگانیک و گیاهان سبزی، دسته گل، شیرینی، کامبوچا، غذای سگ، عسل، شیره افرا، مربا و ژله، گوشت و سوپ تهیه کنید. همچنین اقلام فراوان مربوط به تزیین باغ و هدیه عرضه می‌شود.

Image-empty-state.png

بازار روستایی در والدورف

Toronto Waldorf School 1-9100 Bathurst St Thornhill

villagemarket.ca

بازار دهکده روزهای شنبه از 8 صبح تا 1 ب.ظ 7 می تا 17 دسامبر باز است. ما از کشاورزان و تولیدکنندگان محلی حمایت می‌کنیم.

Image-empty-state.png

بازار کشاورزان GEORGINA

20849 Dalton Rd, Sutton

GeorginaFarmersMarket.ca

بازار کشاورزان جورجینا روزهای یک‌شنبه از 22 می تا 2 اکتبر، از 9 صبح تا 2 ب.ظ باز است. دارای بیش از 30 فروشنده که مجموعه وسیعی از محصولات محلی شامل گوشت، غذاهای پخته و صنایع دستی، همگی از فروشندگان محلی، را عرضه می‌کنند. این بازار اداره شده توسط جامعه فرصت بی‌همتایی برای ملاقات کردن، آشنا شدن و حمایت کردن از افراد در شهر ما و جوامع اطراف که غذا پرورش داده و تهیه می‌کنند را به مشتری‌ها می‌دهد. از تفریحات زنده هفتگی ما لذت ببرید.

Image-empty-state.png

بازار کشاورزان NEWMARKET

Newmarket Riverwalk Commons, Newmarket

newmarketfarmersmarket.com

بازار محلی فعال برای خریدن محصولات تازه مزرعه، غذاهای بی‌نظیر، پخت خانگی، صنایع دست‌ساز هنری، و محلی عالی برای ملاقات با دوستان برای صبحانه یا ناهار. از اولین شنبه می تا اواخر اکتبر باز است. شنبه‌ها، از 8 صبح تا 1 ب.ظ.

Image-empty-state.png

بازار کشاورزان دهکده وودبریج

5020 Highway 7, Vaughan

woodbridgefarmersmarket.com

بازار Woodbridge Village Farmers Market یک بازار غیرانتفاعی اداره شده توسط افراد داوطلب است که وابسته Woodbridge Agricultural Society (جامعه کشاورزی وودبریج) است. ما به اهمیت کشاورزی محلی، غذای سالم و محیط زیست باور داریم. ما یک بازار کشاورزان واقعی هستیم و کشاورزان ما همگی در یا نزدیک به گرین‌بلت هستند. از 11 ژوئن تا 8 اکتبر باز است. شنبه‌ها، 9 صبح تا 1 ب.ظ. واقع در پارکینگ Woodbridge Pool و Memorial Arena در بزرگراه 7 و خیابان ایزلینگتون.

bottom of page